Vánoce v útulku 2012

10.12.2012 18:03

V neděli 7.12.2012 jsme jeli předat pejskům v Pardubickém útulku vánoční dárečky, které jsme nakoupili z příspěvků lidiček od boxíků a jejich přátel.

První jsem si z kotce vzala pejska já-rezatého křížence Maxe. Pejsek byl zpočátku bázlivý, ale po pár piškotcích se rozkoukal a stal se z něho veselý společník. Lucka B. si vyzvedla krásnou Denny, se kterou jsme se setkali v útulku již v květnu. Denny je úžasná mazlivá fena, která si konečně zaslouží nový domov. Lucka K.vyzvedla na procházku ročního křížence labradora Jacka, byl to mladý janek, který se náramně kamarádil se Sethem, také křížencem labradora, kterého venčil Honza. Jak Jack tak Seth jsou hraví divoši, kteří potřebují hodně pohybu. Aleš venčil mladou fenku vlčáka Chelsey. Fenka měla raněný čumáček, ale poslouchala na slovo, bylo vidět, že byla cvičená. Míša s Lukášem venčili starší vlčandu Loretu a černého chlupáčka Čerta, kterému zemřel páníček. Evča vzala na procházku 4letého křížence Dicka, byl to moc zvídavý pejsek. Ondra venčil zlatého labradora Lorda, který dělal čest svému jménu-byl to pan pes. Miloval drbání na zadečku, tak jsme všichni drbali o stošest. Radek venčil menší kříženku Nicky a Klára měla na vodítku krásného King Charles Španěla, oba dva spolu perfektně vycházeli a procházku si náležitě užili. Já jsem poté brala ven ještě křížence bígla Dana, který byl stejné zlatíčko jako všichni ostatní. V útulku byl ještě Čert II., takový zvláštní kříženeček, toho venčila slečna z útulku.

Všichni pejskové byli naprosto úžasní, s trochou lásky a milého slova z nich budou skvělí parťáci pro život. Všem těmto psím kamarádům přeji, aby nejlépe do Vánoc našli nový pelíšek, plnou mističku a lidské objetí plné lásky.

Za to všechno co pro ně děláme děkuji lidem, kteří rádi přispějí na takovou akci nebo i přímo dorazí pejsky vyvenčit. Bez Vás přátelé by tato akce nemohla proběhnout. Jménem pejsků a kočiček z útulku moc děkuji: Ondrovi a Honzovi Bartoňovi, Zuzce Nechanické, Alešovi Stránskému, Lukášovi a Míše Mrštíkovým, Lucce Kout, Evě Schunke, Lucce Kolkové, Lucce Bulínové, Radkovi a Kláře Joskovým, Věře Frolíkové, Jindřišce Žaludové, Aleně Opavové, Zoltánu Kissovi, Pavlíně Kučerové, Květě a Ivanovi Hodrmentovým, Ondrovi Průchovi, Hance Páralové, Marcele Mužíčkové a Beátě Kovačové.

Za boxici.cz

Zelenková Michaela

 

Fotografie naleznete ZDE.