IV. Boxer sraz 2013

15.09.2013 12:07

 

Někteří natěšení účastníci se začali sjíždět na sraz již v pátek odpoledne. Pepíček, Čertík, Ennie a Dalí byli na místě první, pak jsme dorazili i my s Báďou, poté Justin, Amálka a později Rocky s Casperem. IV. Boxer sraz mohl začít. Oficiálně ovšem začínal až v sobotu, kdy se po celý den sjížděli naši placatí kamarádi ze všech koutů republiky. Celkový počet skončil na krásných 46 boxerech, což bylo nejvíc ze všech srazů. 

Na nepřízeň počasí jsme byli připraveni a měli jsme zarezervovanou halu, naštěstí déšť byl slabší a soutěže se mohly uskutečnit venku. V první soutěži na pejsky čekala obruč a klasický slalom, na některých bylo vidět, že přes rok trénovali a obruče se letos nezalekli. V další soutěži boxerci předvedli svoji zručnost. Museli získat tenisák, který byl schovaný pod plastovým kelímkem. Milovníci tenisáků si jistě přišli na své. Ve třetí, poslední soutěži, se museli zapojit i páníčci - skákali v pytli, museli s pejskem projít obručí, přeskákat přes klády a sestavit puzzle. Naši čtyřnozí kamarádi jim u stolu při sestavování puzzle fandili tak zuřivě, že museli vyskočit na stůl a dávat na vše pozor. Mezi každou soutěží měli pejskové volno k navázání nových přátelských vztahů, a že jich letos díky novým účastníkům bylo! Po celý den již tradičně probíhalo hlasování o boxera srazu a sbírka potřebných věcí pro pejsky z pardubického útulku.

Po společném focení na louce nás čekalo vyhlášení výsledků, které probíhalo v hale. A protože každý rok se řídíme heslem „vyhrává každý“ i letos bylo pro každého připraveno překvapení, kromě plaketky za účast každý získal balíček od Hillsu a JKanimals. Myslím, že i letos se sraz podařil i díky velice štědrým sponzorům, lidem, kteří se podíleli na organizaci a sháněli sponzory. Velké díky patří především sponzorům (Falco, Restaurace U Pravdů, Hills, JKanimals), Zuzce Nechanické, Lucce Bulínové, Zdeňce Flajšingerové, Květě a Ivanu Hodrmentovým. Jsem ráda, že vše proběhlo hladce a doufám, že všichni budou na IV. Boxer sraz vzpomínat stejně jako já, a to s úsměvem.

Míša Bartoňová 

 
Fotogalerie ze srazu ZDE
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kdy: 14.9.2013 10:00 až 15.9.2013 13:00

kde: RZ Radost Horní Jelení, GPS souřednice: 50°3'8.546"N, 16°4'18.152"E

 

Vážení přátelé, milovníci boxerů,


ráda bych vás pozvala na IV.Boxer sraz konaný na RZ Radost v Horním Jelení na Pardubicku. Sraz se uskuteční ve dnech 14.-15.9.2013.Na srazu budou vítáni všichni boxíci, jak s PP tak i bez, včetně útulkáčků. Budou připraveny drobné soutěže, společné focení a klasicky večerní grilování (vlastní maso, sýr..kdo co má rád).Ubytování bude v chatkách (po 4lůžkách-platí se za lůžko, ne za chatku), případně ve velkém zájmu lze doobjednat pokoj v budově-kapacita je omezená, proto prosím při odesílání přihlášky vážně zvažte svoji účast!

Také proběhne hmotná sbírka pro Pardubický útulek, mimo jiné je možné přivést i otevřený pytel granulí, který zrovna vašemu pejskovi nechutná.

 

CENY:

Srazový poplatek: 200,-/boxer + 50,- každý další boxík

chatka jedno lůžko 127,-(vlastní spací pytel)

poplatek OÚ 4,-

poplatek za psa táboru 35,-

poplatek za auto táboru 45,-

Strava:

Sobota – oběd: Guláš s HK, nudlová polévka 76,-

Sobota – večeře: Zapečené těstoviny 66,-

Neděle – snídaně: Obložený talířek, káva, čaj 55,-

Neděle – oběd: Kuřecí řízek, brambor, česneková polévka 76,-

 

-          V případě závazného přihlášení a následné neúčasti je srazový poplatek a poplatky za stravu nevratný!

-          Pokud nebudete chtít nocovat, strava lze objednat také na den.

 

Pokud se rozhodnete za námi vyrazit, pod článkem je ke stažení přihláška, na jejímž základě vám pošlu kalkulaci. Údaje o bydlišti a rodné číslo, slouží pouze táboru k evidenci ubytovaných.

POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

REGISTRACE NUTNÁ DO KONCE SRPNA!! ODESLÁNÍ PLATBY NEJDÉLE DO 6.ZÁŘÍ!!

Každý majitel si zodpovídá za svého psa, v případě nutnosti je veterinární pohotovost v Holicích.

Pokud máte nějaký další dotaz ohledně srazu, neváhejte napsat na boxici.cz@gmail.com