III. Boxer sraz

23.09.2012 20:12

 

22.9. – 23.9.2012 se konal třetí ročník srazu boxerů na již tradičním místě a to v RZ Radost v Horním Jelení. I přes nepřízeň počasí se v sobotu dopoledne začali sjíždět účastníci z celé republiky, a nebylo jich málo – letos se sešlo celkem 46 úžasných placatých kamarádů.

Po vydatném obědě nás čekala první soutěž s názvem „Boxeří uklízeč“. Úkolem pejska bylo na čas uklidit dvě oblíbené hračky (tenisák a PET lahev) do lavoru. Všichni pejsci byli vytrvalí a snažili se úkol splnit pomocí páníčka. Druhá soutěž byla o něco obtížnější – páníček vozil svého boxerka v zahradním kolečku a počítala se prvotně ujetá vzdálenost a poté čas. I v této soutěži se objevili zkušení „zahradníci“ J. Třetí soutěž spočívala ve spolupráci pejska s páníčkem, páníček musel ujít určitou trasu v jedné ruce držel na vodítku pejska a v druhé ruce měl lžíci s tenisákem, tenisák nesměl spadnout a před cílem museli společně s boxíkem projít obručí.

Po soutěžích nás čekal maškarní bál a společné focení v maskách. Skoro každý páníček pojal bál velmi zodpovědně a porota z řad organizátorů měla opravdu co dělat, aby vybrala tři nejlepší. V maskách jsme viděli berušky, boxeří víly, uklízečku, mumii, včeličky, rockovou princeznu a například i několik vězňů.

Poté následovalo vyhlášení vítězů za soutěže a vyhlášení boxera srazu. I letos se organizátoři drželi hesla, že vyhrává opravdu každý, a proto každý účastník dostal mimo uvítacího balíčku s kostičkou, vzorkem granulí Naxos, letajícím talířem i balíček „na rozloučenou“ s masovými klobáskami, vzorkem granulí Hills, psími sušenkami a samozřejmě byl pro každého pejska připraven i pohárek za účast.  

Pro psí útulek v Pardubicích byla uspořádána hmotná sbírka z řad účastníků. Nakonec byl plný kufr auta a pejskové se mohli těšit z granulek, salámků, kostiček, nových dek a plyšáků. Byli dokoupeny i psí piškoty, vepřové uši a psí karamely.

Přes občasné dešťové přeháňky si myslím, že sraz si užil opravdu každý, a že rok od roku panuje více a více ta správná kamarádská atmosféra. Přeji si, aby ten příští již IV. sraz byl v podobném duchu jako letos, a abychom poznali další nové kamarády, těch není přeci nikdy dost :).

Velké díky patří všem naši sponzorům. I s nimi se těším v přístím roce na další spolupráci.

 

Fotografie naleznete ZDE.