I. Boxer sraz

26.09.2010 20:37

Vážení boxeří přátelé,

 

ve dnech 25.-26.9.2010 proběhl I. Boxer sraz určený pro všechny boxery a to bez ohledu na to, zda vlastní průkaz původu, jsou velcí, malí, kupírovaní, ocasatí, s krátkým či dlouhým čumákem. Tento sraz jsme pro vás uspořádali, protože nám podobný druh setkání scházel. Chtěli jsme se sejít, poznat nové psí kamarády a jejich dvounohé páníky a podělit se o nadšení z tohoto krásného plemene. Idea vznikla v lednu 2010 a od té doby jsme pro vás scháněli sponzory, vymýšleli soutěže, připravovali fotografie, stránky a organizovali.

Náš první sraz se konal v Horním Jelení na Pardubicku a to v táboře RZ Radost. Mile nás překvapila účast 26 úžasných boxerů všech barev, povah i věku. Našim nejstarším účastníkem byl 12-letý boxer, který se zjevně těšil pevnému zdraví a do všech soutěží se pustil s typicky boxeřím nasazení. Soutěže jsme připravovali s ohledem na to, aby každý účastník mohl zkusit své štěstí a měřit síly s ostatními, proto našimi hlavními soutěžemi byli "Slalom", "Zkouška zručnosti" a "O psí kousek". Při slalomu se největším kamenem úrazu stal průskok obručí, kterému někteří jedinci vzdorovali, u zkoušky zručnosti si pak každý boxík musel vydobít sv§j tenisák a to prosím na čas (výherkyně Debie to zvládla za 3.08sekundy!) a při psím kousku každý předvedl, co uměl. Především úchvatný tanec se psem slavil velký ohlas. Po celý den mohli pánici hlasovat o Boxera srazu, kterým byl zvolem Mervin. Večer proběhlo vyhlášení soutěží, předání cen a začala volná zábava v podobě grilování a posezení v hospůdce. Dobrou atmosféru nám nepřekazil ani pozdní déšť.

Ještě jednou bychom rádi poděkovali všem, kteří se podíleli na organizaci, našim štědrým sponzorům za královské dary a především vám, účastníkům a vašim placatým mazlíkům.

Těšíme se příští rok na II. Boxer srazu!