Diagnóza boxofil

05.01.2011 18:21

10 průvodních příznaků jak se pozná těžký boxofil? :-)

  1. Má doma více než jednoho boxera a když má jen jednoho, neustále si stěžuje a mele o tom, jak by chtěl ještě dalšího, popř. rovnou boxéří farmu nebo útulek
  2. Místo za ženskými/mužskými se otáčí za boxery se slovy: "Jéééheleboxerkoukej!". Někdy to vypadá tak, že by se i nechal zajet autem, jak furt čumí za vrtícím se ohlodkem
  3. Boxéří suvenýry má jako relikvie, všechny knížky o boxerech mají speciálně vyhrazenou část knihovny, má klíčenku, přívěšek, ručník, polštářek, rohožku nebo aspoň tričko s boxíkem.
  4. Je imunní vůči slintání a chlupům, prostě je už přestal vnímat! Všechny ostatní tím dohání k šílenství!
  5. Na návštěvy vám radí chodit zásadně v šusťákách, protože: "ty slinty z nich jdou nejlíp umejt" a bujaré skákání považuje za projev náklonosti, narozdíl od návštěv, které v něm vidí projev agrese.
  6. Při pohledu na štěně boxera se rozklepe blahem, chce se na něj vrhnout a zkouší partnera udyndat k dalšímu... boxofilové zásadně razí heslo: "Musíš je mít všechny!"
  7. Když má na vodítku cizího psa, děsně se diví, že nikam netáhne, i když vás táhne jako blázen (součást imunity vůči chlupům a slintákům). Boxeří čumáček a pysky nazývá sametovými, ale návštěva vidí jen vetřelce, kterému z huby odkapává kyselina.
  8. Psi boxofilů mají svůj vlastní profil na fejsbuku, internetové stránky anebo jejich fotky majitel cpe na každý svůj osobní profil a všechny pravidelně informuje co Punťa von Horní Dolní právě dělá s náležitou fotodokumentací.
  9. Nejspokojenější je v oklopení hromady placek, žije z toho potom ještě týden. Všechny kolem nutí chodit na střeštěná psí setkání.
  10. Je v úzkem kontaktu s obdobně postiženými a vzájemně se utvrzují o vyjímečnosti své diagnózy, psů a sdělují si nové tipy a triky, kdo kde co vyčetl, vymyslel nebo slyšel. Všichni mají v záložkách uložené všechny boxéří suvenýry, které se na trhu dají dostat.

Máte doma boxofila? Nechte ho žít ve vlastním světě. Je to závislost, se kterou nejde nic dělat, jen se jí od něj nakazit a být v tom spolu :-). Zde si také můžete přečíst příznaky SYNDROMU ZÍSKANÉ POSEDLOSTI PSY, která se s diagnózou boxofil obvykle kryje :-).

 

LK